Marzena & Krzysztof - Sala Weselna Laguna

Cześć!
Dawno nie było tu nic nowego, a więc czas to zmienić 🙂
Tym razem przywitam Was wraz z Marzeną i Krzysztofem z którymi poznałem się jakiś czas temu, podczas gdy Marzena wraz ze swoją świadkową Kamilą zajmowały się organizacją studniówki dla ZSP Sierakowice, zresztą z której kilka zdjęć możecie obejrzeć na moim fanpage – Maciej Płotka Fotografia. Od siebie mogę powiedzieć tylko tyle, że są to młodzi, energiczni ludzie z wspaniałym nastawieniem do świata (zresztą ludzie, którzy ich otaczają są doskonałym przykładem tego, że podobieństwa się przyciągają), naprawdę mega przyjemnie było mi być częścią ich miłości ślubnej, którą poniżej mogę Wam opowiedzieć poprzez zdjęcia!

FOTOGRAF: Maciej Płotka
FILM: Mateusz Treder
KOŚCIÓŁ: Parafia Rzymskokatolicka pw. św Wojciecha i św Brata Alberta Chmielowskiego w Miechucinie
PRZYJĘCIE: Sala Weselna Laguna
ZESPÓŁ MUZYCZNY: Szokers

Ślub- Kościół w Miechucinie

Ceremonia zaślubin miała miejsce w Parafia Rzymskokatolicka pw. św Wojciecha i św Brata Alberta Chmielowskiego w Miechucinie, kościół przeuroczy, który tym razem nie imponował wyłącznie swoim magicznym wnętrzem, ale czuć było w nim coś więcej, emocje, drobne gesty, spojrzenia, wszystko to co na co dzień nazywamy miłością, a głównymi sprawcami tego wszystkiego byli nikt inny niż Państwo Młodzi!

Sala Weselna Laguna

Oczywiście po Ślubie nadchodzi czas na świętowanie! Wesele miało miejsce na sali weselnej Laguna w Bębnach, który zawsze zaskakuje swoich gości tuż przed północą, zresztą, zobaczycie jak wygląda ich specjalny drink dla gości 🙂

Sesja ślubna - Most Rutki

Zapraszam Was do śledzenia mnie na:
FACEBOOK – Maciej Płotka Fotograf
INSTAGRAM – Maciej Płotka